29-04-2020

Ruszyły zajęcia zdalne na Uniwersytecie Dziecięcym

Ruszyły zajęcia zdalne na Uniwersytecie Dziecięcym prowadzonym przez Muzeum Okręgowe w Sandomierzu i Sandomierską Filię UJK. W ubiegłą sobotę o godz. 11.00 nasi studenci usiedli przed ekranami komputerów, by wysłuchać wykładu pt. „Tropem Twoich emocji” przygotowanego przez Dziekan FS dr Małgorzatę Makowską-Brzychczyk. Mowa było o biologicznej roli emocji, jak je rozpoznawać i jak sobie z nimi radzić. Ponadto dzieci otrzymały wskazówki do pracy z własnymi emocjami. Kolejne spotkanie już 16 maja na wykładzie „Poznaj kolory ludzi”. Tym razem Pani Dziekan opowie o kolorach opisujących różne ludzkie osobowości i zachowania.