Filia w Sandomierzu UJK - „VI edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”

Filia w Sandomierzu UJK

„VI edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”

Informujemy że limit miejsc został wyczerpany

(kolejne zgłoszenia będą traktowane jako rezerwowe).

 

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych, który odbędzie się 10 marca 2023 r. w siedzibie Filii. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych i odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół podstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Ponadto, celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania uczniów kulturą krajów angielskiego obszaru językowego.

 

Sponsorami nagród są: Burmistrz Miasta Sandomierza,  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu, oraz Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz przesłanie wypełnionego formularza w wersji edytowalnej do dnia 3 marca 2023 r.  na adres email: agilarek@ujk.edu.pl

 

Harmonogram konkursu

Zakres tematyczny

Wzór zadań

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

plakat dotyczacy konkursu jezyka angielskiego dla uczniow szkol podstawowych

Skip to content