Filia w Sandomierzu - VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Informujemy że limit miejsc został wyczerpany
(kolejne zgłoszenia będą traktowane jako rezerwowe)

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 24 marca 2023 r. w siedzibie Filii. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Sponsorem nagrody głównej (tablet) jest Starosta Powiatu Sandomierskiego Pan Marcin Piwnik; sponsorem pozostałych nagród jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu oraz Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17 marca 2023r.  na adres email: urszula.zmuda@ujk.edu.pl. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram konkursu

Przykładowe zadania konkursowe

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

plakat konkursowy jezyka angielskiego dla szkol ponadpodstawowych okreslajacych sponsorow