Filia w Sandomierzu UJK - VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Filia w Sandomierzu UJK

VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Informujemy że limit miejsc został wyczerpany
(kolejne zgłoszenia będą traktowane jako rezerwowe)

 

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 24 marca 2023 r. w siedzibie Filii. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

 

Sponsorem nagrody głównej (tablet) jest Starosta Powiatu Sandomierskiego Pan Marcin Piwnik; sponsorem pozostałych nagród jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu oraz Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17 marca 2023r.  na adres email: urszula.zmuda@ujk.edu.pl. Serdecznie zapraszamy.  

Harmonogram konkursu

Przykładowe zadania konkursowe

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

plakat konkursowy jezyka angielskiego dla szkol ponadpodstawowych okreslajacych sponsorow

Skip to content