Filia w Sandomierzu - „DNI OTWARTE” kierunku Kosmetologia

„DNI OTWARTE” kierunku Kosmetologia

Szanowni Państwo,

Filia UJK w Sandomierzu ma przyjemność zaprosić Państwa na „DNI OTWARTE” kierunku Kosmetologia, które odbędą się w terminach: 20-21.03, 27-28.03, 3-4.04, 17-18.04.
Podczas tych spotkań wykładowcy oraz studenci kierunku KOSMETOLOGIA zaprezentują Państwu zabiegi kosmetyczne oraz przybliżą Państwu jak wygląda nauka na kierunku KOSMETOLOGIA. Podczas odwiedzin będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić pracownie naszej uczelni, w których odbywają się zajęcia praktyczne. DNI OTWARTE to również pokaz zabiegów kosmetycznych: diagnostyka cery z ułożeniem planu pielęgnacyjnego, prawidłowy demakijaż skóry oraz zabieg parafinowy na dłonie z peelingiem. DZIEŃ OTWARTY zostanie zakończony wykładem: „KOSMETOLOGIA TO NIE TYLKO PIELĘGNACJA SKÓRY”, który poprowadzi dr Mariola Mendrycka.

Ponadto:

* Będziesz mógł poznać studentów kierunku kosmetologia oraz wykładowców naszej uczelni.
*Dowiesz się, jak wygląda praca w zawodzie KOSMETOLOGA.
* Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
*Tradycyjnie organizujemy w czasie Dni Otwartych KONKURS Z NAGRODAMI.

ZGŁOSZENIA prosimy kierować mailowo: pawel.helon@ujk.edu.pl
DO DNIA 17.03.2023R.

DODATKOWYCH INFORMACJI udzieli: mgr Karolina Sałagan-Kwiatkowska
ksalagan@ujk.edu.pl

Maksymalna grupa uczestników pokazu to 15 osób. Przybliżony czas trwania do 3 godzin.

Kobieta z ksiazka na glowie napis miesiac z kierunkiem kosmetologia