Filia w Sandomierzu - III edycja Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

III edycja Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach,

Studenckie Koło Naukowe Level_UP

oraz Zespół Szkół im por. Józefa Sarny w Gorzycach

mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w:

III edycji Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

I konferencji naukowo – technicznej „Mechatronika w przemyśle i edukacji”

Konkurs dedykowany jest dla uczniów szkół średnich zwłaszcza technikum o kierunkach kształcenia technik automatyk, mechatronik czy elektrotechnik. Ma on na celu popularyzowanie wiedzy technicznej wśród młodzieży szkolnej oraz rozwijanie zainteresowań ucznia problematyką techniczną i kształcenie umiejętności zawodowych.

Pierwszy etap konkursu zgodnie z tradycją ma formę testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną i odbędzie się w szkołach które zgłoszą swój udział.

Drugi etap dla najlepszych uczestników przyjmie formę praktyczną i odbędzie się stacjonarnie.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 10 marca 2023r.  na adres email: sandomierz@ujk.edu.pl

Organizowana I konferencja naukowo – techniczna „Mechatronika w przemyśle i edukacji” przeznaczona jest dla pracowników naukowych i dydaktycznych wyższych uczelni, instytutów badawczych i szkół średnich, kadry inżynierskiej przedsiębiorstw oraz studentów. Udział wziąć mogą również uczestnicy konkursu. Zakres konferencji:

• napędy i sterowanie maszyn,
  • automatyka i dynamika mechanizmów stosowanych w przemyśle,
  • automatyka napędów elektrycznych,
  • zastosowanie metod sterowania i przetwarzania sygnałów,
  • podzespoły urządzeń mechatronicznych
  • technologie addytywne,
  • materiały inteligentne.

Konferencja odbędzie się wraz z drugim etapem konkursu w dniu 25.04.2023r. na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. por. J. Sarny w Gorzycach.

Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN KONKURSU MECHATRONICZNEGO

Zgłoszenie do I etapu

Zgłoszenie do II etapu