Filia w Sandomierzu - II edycja Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Szanowni Nauczyciele języka angielskiego!

Drodzy Uczniowie!

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w II edycji Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 27 lutego 2023 r. w Zespołe Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz zestawem wyselekcjonowanych wierszy oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (obydwa dokumenty są udostępnione na naszej stronie internetowej) do dnia   23 lutego 2023 r. na adres Filii w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz lub na adres email: mmiekina@ujk.edu.pl

Regulamin Konkursu Recytatorskiego

HARMONOGRAM KONKURSU Recytatorskiego

Wiersze na konkurs