Filia w Sandomierzu - DNI OTWARTE KOSMETOLOGII

DNI OTWARTE KOSMETOLOGII

Uczniowie szkol srednich podczas pokazow kosmetologicznych

Szanowni Kandydaci,

dziękujemy za udział w DNIACH OTWARTYCH KOSMETOLOGII w Filii UJK
w Sandomierzu . Spotkania odbyły się w następujących terminach:

• 13.03.2023
  • 20.03.2023
  • 17-18.04.2023

Wszystkie zainteresowane osoby miały możliwość zapoznania się z programem studiów na kierunku KOSMETOLOGIA.  Podczas odwiedzin uczniowie szkół średnich mieli okazję zwiedzenia nowoczesnych pracowni specjalistycznych, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Ponadto udzielaliśmy informacji dotyczące rekrutacji na studia. Nasi goście mogli z bliska zobaczyć jak wygląda nauka w Filii UJK w Sandomierzu. Była to również okazja do spotkania ze studentami kierunku kosmetologia. Studenci I oraz III roku KOSMETOLOGII zorganizowali pokaz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy z diagnostyką skóry oraz pokaz zabiegów na dłonie. Zarówno wykonywane zabiegi twarzy (peeling kawitacyjny, nałożenie serum i maski), jak i na dłonie (peeling z maską parafinową) cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie z ciekawością pytali o pielęgnację skóry i stosowane kosmetyki. Na zakończenie DNI OTWARTYCH na gości czekał interesujący wykład prowadzony przez naszych wykładowców dr Mariolę Mendrycką oraz dr Małgorzatę Makowską.  Ponadto dla odwiedzających mieliśmy  zaplanowaną niespodziankę – KONKURS Z NAGRODAMI. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie brali udział w „Teście wiedzy o skórze i kosmetykach”.

Sponsorem nagród była Filia UJK w Sandomierzu oraz marka Bielenda Professional, której serdecznie dziękujemy.

Organizatorem DNI OTWARTYCH KOSMETOLOGII była mgr Karolina Sałagan-Kwiatkowska oraz mgr Joanna Zając.