Filia w Sandomierzu - Filialny Dzień Wykładów Otwartych 2023

Filialny Dzień Wykładów Otwartych 2023

Wczoraj (25.05.2023) odbył się w Filii Dzień Wykładów Otwartych dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Gościliśmy 90 uczniów z sandomierskich szkół. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach/ prezentacjach przygotowanych przez nauczycieli akademickich zatrudnionych w Filii.
Dr Małgorzata Makowska opowiedziała uczniom o motywacji i wyznaczaniu sobie celów w ujęciu biopsychologicznym, mgr Magdalena Wrońska przeprowadziła praktyczne warsztaty na temat radzenia sobie ze stresem, dr Łukasz Furtak przekazał fonetyczną instrukcję zrozumienia szybko mówiących Anglików, a dr Anna Gilarek przeprowadziła interaktywną prezentację na temat krajów anglojęzycznych.
Bardzo dziękujemy licealistom za liczne przybycie i aktywny udział w Filialnym Dniu Wykładów Otwartych!