Filia w Sandomierzu UJK - VII edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Filia w Sandomierzu UJK

VII edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

plakat ze sponsorami konkursu arp tarnobrzeg pilkington polska burmistrz sandomierza

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych, który odbędzie się 15 marca 2024 r. w siedzibie Filii. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych i odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół podstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Ponadto, celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania uczniów kulturą krajów angielskiego obszaru językowego.

 

Sponsorami nagród są: Burmistrz Miasta Sandomierza, Firma Pilkington, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu, oraz Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz przesłanie wypełnionego formularza w wersji edytowalnej do dnia 8 marca 2024 r.  na adres email: agilarek@ujk.edu.pl

 

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO – zał. 1

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

HARMONOGRAM KONKURSU

KONKURS wiedza o krajach anglojęzycznych – ZAKRES TEMATYCZNY

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO wzór zadań

Skip to content