Filia w Sandomierzu UJK - VIII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

VIII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Plakat konkurs jezyka angielskiego sponsozy pilkington arp tarnobrzeg 22 marca

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 22 marca 2024 r. w siedzibie Filii. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Sponsorem nagrody głównej (tablet oraz nagrody książkowe) jest Firma Pilkington; sponsorem pozostałych nagród jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu, Starosta Powiatu Sandomierskiego oraz Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 15 marca 2024r.  na adres email: urszula.zmuda@ujk.edu.pl. Serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

HARMONOGRAM KONKURSU