Filia w Sandomierzu - IV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

IV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

Szanowni Państwo
Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach,
Studenckie Koło Naukowe Level_UP oraz Zespół Szkół im por. Józefa Sarny w Gorzycach

mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w:

IV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

Konkurs dedykowany jest dla uczniów szkół średnich zwłaszcza technikum o kierunkach kształcenia technik automatyk, mechatronik czy elektrotechnik. Ma on na celu popularyzowanie wiedzy technicznej wśród młodzieży szkolnej oraz rozwijanie zainteresowań ucznia problematyką techniczną i kształcenie umiejętności zawodowych.

Pierwszy etap konkursu zgodnie z tradycją ma formę testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną i odbędzie się w szkołach które zgłoszą swój udział.

Drugi etap dla najlepszych uczestników przyjmie formę praktyczną i odbędzie się stacjonarnie.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 19 marca 2024r.  na adres email: sandomierz@ujk.edu.pl

RODO – oświadczenie uczestnika

RODO – oświadczenie opiekuna

Zgłoszenie do I etapu