Filia w Sandomierzu - III Edycja konkursu recytatorskiego z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Szanowni Nauczyciele języka angielskiego!

Drodzy Uczniowie!

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 22 kwietnia 2024  r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz zestawem wyselekcjonowanych wierszy oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 08 kwietnia2024 r.  na adres email: mmiekina@ujk.edu.pl

HARMONOGRAM KONKURSU

Wiersze na Konkurs Recytatorski 2024

Zgoda na przetwarzanie danych