Filia w Sandomierzu - PORANEK ZDROWIA KOBIETY

PORANEK ZDROWIA KOBIETY

W dniu 29.03.2023 r. Kosmetologia w Filii UJK w Sandomierzu miała możliwość aktywnego uczestniczenia w wydarzeniu zorganizowanym przez II LO Sandomierz pod hasłem PORANEK ZDROWIA KOBIETY. Nasze Studentki II roku Kosmetologii zaprezentowały szeroką gamę pielęgnacyjnych zabiegów kosmetologicznych, starając się przybliżyć Gościom Wydarzenia możliwości, jakie niesie ze sobą dziedzina nauki zwana Kosmetologią oraz studiowanie w Filia w Sandomierzu UJK.
Duże zainteresowanie wzbudził wykład dr Małgorzaty Makowskiej pt. Mapa zdrowia kobiety, prezentujący najnowsze odkrycia nauki dotyczące profilaktyki kobiecego zdrowia. Z taką tematyką szerzej zapoznają się nasi studenci podczas nauki w Filii.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie na Wydarzenie i przemiłe przyjęcie, licząc jednocześnie na dalszą współpracę.

Studenki kierunku kosmetologia wykonujace zabiegi pielegnacyjne na dlonie