Filia w Sandomierzu - Stypendia dla studentów pierwszego roku

Stypendia dla studentów pierwszego roku

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów pierwszego roku publicznych uczelni akademickich województwa świętokrzyskiego na rok akademicki 2024/25

W dniu 25 września br. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podjął uchwałę nr 821/24 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów pierwszego roku publicznych uczelni akademickich w województwie świętokrzyskim w roku akademickim 2024/25.

Ogłoszenie o naborze wniosków, jak również wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie www.swietokrzyskie.pro  w zakładce: Stypendia.

Bardzo prosimy o rozpropagowanie informacji o możliwości ubiegania się o przyznanie stypendiów wśród studentów.

W załączeniu do niniejszego pisma przekazujemy:

• Regulamin przyznawania stypendiów dla studentów pierwszego roku publicznych uczelni akademickich w województwie świętokrzyskim w roku akademickim 2024/25,
  • Wzór wniosku o przyznanie stypendium wraz z innymi niezbędnymi dokumentami.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach:

REGULAMIN PRZYZNAWANIA STYPENDIÓW DLA STUD. AKADEM.-DZ. URZ.

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO UCHWAŁY NR 822_24

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO UCHWAŁY NR 822_24