Filia w Sandomierzu - Inauguracja roku akademickiego 2024/2025

Inauguracja roku akademickiego 2024/2025

Rektor Uniwersytetu jana kochanowskiego w kielcach podczas immatrykulacji studentow pierwszego stopnia filii w sandomierzu

Dnia 10.10.2024 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/2025. Podczas inauguracji prof. dr hab. Beata Wojciechowska, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, oficjalnie rozpoczęła rok akademicki w Filii. Miała także miejsce immatrykulacja studentów I roku, których serdecznie witamy w społeczności akademickiej.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami mediów i gości obecnych na uroczystości:

Facebook – Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Facebook – stv.info