Filia w Sandomierzu - „Życiem kieruje myśl”

„Życiem kieruje myśl”

Magorzata makowska wraz z sluchaczami wykladu
Od lat jednym z działań Filia w Sandomierzu UJK na rzecz lokalnej społeczności są wykłady otwarte dla młodzieży szkół średnich.
W październiku odbyły się kolejne spotkania, podczas których młodzi ludzie mogli wysłuchać wykładów akademickich dr Małgorzaty Makowskiej.
Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu uczestniczyli w wykładzie „Życiem kieruje myśl”, zaś licealiści z Collegium Gostomianum w Sandomierzu poznali instrukcję obsługi umysłu.