Filia w Sandomierzu - Spotkanie z młodzieżą Szkoły Podstawowej im. Ziemi Sandomierskiej i Publicznego Gimnazjum w Słupczy

10 maja 2019 nasz Wydział zawitał do Szkoły Podstawowej im. Ziemi Sandomierskiej i Publicznego Gimnazjum w Słupczy. Ola Malarz, pracownik Wydziału odpowiedzialny za jakość kształcenia, a także poetka i pisarka, poprowadziła z młodzieżą warsztaty z kreatywnego pisania. Uczniowie byli zachwyceni pracą ze słowem i chętnie uczestniczyli w językowych ćwiczeniach. Dowiedzieli się również, jak wygląda zdobywanie wiedzy na studiach. Kolejne spotkanie z młodzieżą zaplanowane jest na czerwiec.