Filia w Sandomierzu - O emocjach do młodzieży.

O emocjach do młodzieży.

11 lutego dziekan Filii, dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk spotkała się z młodzieżą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Sandomierzu. Uczniowie mieli okazję posłuchać wykładu pt. „Czemu służą emocje”, podczas którego dowiedzieli się czym z biologicznego punktu widzenia są emocje, jak mózg, umysł i ciało reagują w różnych stanach emocjonalnych, jaką rolę pełnią emocje, co nam komunikują oraz jak je w życiu zaobserwować i wykorzystać. Aula szkoły wypełniła się po brzegi i uczniowie przez półtorej godziny odbyli podróż w głąb nieznanego lądu czyli na wyspę własnej emocjonalności. Po wykładzie były podziękowania, masę pytań, w tym kiedy będzie następny wykład. Dziękujemy KLO za zaproszenie i współpracę, a radiu Leliwa za relację.